Impressum    Datenschutz    AGB
English
Englisch
Polnisch
Français

After Office Notrufnummer

+49 173 240 37 02

POLITYKA I WARTOŚCI
powrót do strony głównej

NIEZAWONOŚĆ

NIEZMIENNOŚĆ

Obok prędkości i elastyczności, niezawodność jest jednym z fundamentalnych filarów firmy MARLEP. Wspieramy Państwa, jesteśmy skutecznym usługodawcą i przyczyniamy się do rozwoju działalności naszych klientów. Zarówno dzięki wykwalifikowanym i mocno zmotywowanym pracownikom, jak i najnowocześniejszej technologii zapewniającej funkcjonowanie i skuteczność. Cokolwiek by się działo, chcemy być częścią rozwiązania a nie problemu.

ELASTYCZNOŚĆ

WIĘCEJ NIŻ PUSTY FRAZES

U nas klienci otrzymują kompleksowe porady i plan. Wiemy, co się dzieje. I jak to jest. Obojętnie czy chodzi o uporanie się ze szczytem sezonu czy kampaniami, o techniczne wymogi przy załadunku lub rozładunku, lub też o rozwiązania dotyczące mobilnych magazynów w cysternach – my chcemy zagwarantować naszym klientom prowadzenie ich działalności w możliwie najlepszy sposób. Z pełnym zapałem podążamy ku wspólnemu sukcesowi.

JAKOŚĆ

NASZ NAJCENNIEJSZY TOWAR

Regularne kontrole jakości i nasze certyfikaty zgodne z normami GMP+ i HACCP stanowią dowód, że potrafimy sprostać wysokim wymaganiom. Dzięki zbieranym w czasie rzeczywistym informacjom i stałemu gromadzeniu danych kontrolujemy przewożony towar oraz przebieg całego procesu przewozu. Chcemy wiedzieć w stu procentach, nie tylko w to wierzyć, że wymagania Państwa i Państwa klientów będą spełnione.

NASZA POLITYKA

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOCOWAĆ Z MARLEP

Od założenie przedsiębiorstwa firma MARLEP stawia na niezawodność, elastyczność i jakość. Ważne dla nas jest, aby nasze relacje biznesowe z klientami i partnerami były oparte na zaufaniu i szacunku. Długoletnia współpraca z klientami to dla nas oczywistość. Dzięki stale świadczonym usługom.

Jako pracodawca jesteśmy odpowiedzialni za stale powiększający się zespół pracowników w różnych oddziałach w Niemczech i Europie. Cieszymy się, że jako specjalista w naszej branży zostaliśmy uznanymi uczestnikami rynku. Nasz zespół jest młody i dynamiczny, a kadra zarządzająca doświadczona i działająca rozważnie. To właściwe połączenie dla klientów, doceniających partnerów biznesowych, którzy przezwyciężą dla nich każde trudności.

 

 

 

 

 

Cookies erleichtern die Bereitstellung unserer Dienste. Mit der Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies verwenden.

Mehr erfahren
Verstanden!