Impressum    Datenschutz    AGB
English
Englisch
Polnisch
Français

After Office Notrufnummer

+49 173 240 37 02

ŚLADAMI DOSKONAŁEJ JAKOŚCI.

mehr erfahren

your partner for succesful
liquid food logistics

leistungen

 MARLEP TANKLOGISTIK

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

O firmie MARLEP: Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie płynnych surowców w kontrolowanych temperaturowo cysternach dla przemysłu spożywczego. Jako partner logistyczny certyfikowany zgodnie z normami HACCP i GMP+ dbamy, aby Państwa towar został przewieziony na miejsce bezpiecznie, tanio i niezawodnie. Każdy z naszych pracowników myśli tylko o jednym: Wykonujemy zlecenia naszych klientów zgodnie z naszą wiedzą i przekonaniami.

mehr erfahren

NASZE USŁUGI

CO POTRAFIMY

Jesteśmy specjalistami w zakresie przewozów środków spożywczych w cysternach. Jesteśmy dostawcami usług z przekonania i znamy każdy szczegół swojego fachu. Od planowania i dyspozycji po realizację na najwyższym poziomie każdego poszczególnego przewozu. Własną flotą. Jakość jest naszą dewizą – dostępność naszym przyrzeczeniem. W pełni angażujemy się w realizację każdego zlecenia. Niestrudzenie, elastycznie i w pełni sił. Dzięki temu nasi klienci odnoszą sukces – tylko to ma znaczenie.

mehr erfahren

NASZE WYPOSAŻENIE

TO BUDZI ZACHWYT W NASZYCH KLIENTACH

Posiadamy ponad 100 cystern spożywczych z różnym wyposażeniem i technologią. Każdy towar przewozimy w odpowiednio wyposażonym pojeździe. Pojazdy jedno- i wielokomorowe posiadają najwyższej klasy wyposażenie. Cyfrowo połączone w sieci, online i ze stałym śledzeniem w czasie rzeczywistym. Średnia wieku pojazdów wynosi poniżej 4 lat. Przewozy na terenie całej Europy. Oto flota MARLEP naszej spółki zależnej Marlep Trans w Polsce.

mehr erfahren
21385
Aufträge in
diesem Jahr
9888
KAFFEETASSEN in
diesem Jahr
14975123
gefahrene KM
in diesem Jahr
691772
Tonnage in
diesem Jahr

OBSZAR NASZYCH PRZEWOZÓW

KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH

mehr erfahren

Jako certyfikowane przedsiębiorstwo logistyczne organizujemy dla naszych klientów, mających siedziby w całej Europie, przewozy drogowe, kolejowe lub wodne. Najczęściej są to przewozy międzynarodowe na obszarze całej Europy: z krajów Beneluksu, Polski, Wielkiej Brytanii przez Litwę do Norwegii, Francji czy Włoch. W szczególności na trasach Zachodniej i Wschodniej Europy posiadamy bogate i wieloletnie doświadczenie.
Do przewozów wykorzystujemy samochody z cysternami ze stali nierdzewnej z wszystkimi wariantami wyposażenia, o pojemności do 35 000 litrów oraz zbiorniki IBC do transportu mniejszych ilości do 1000 litrów. Dzięki naszej obszernej sieci europejskich przedsiębiorstw transportowych posiadamy możliwości przewozu pojazdami, których wymagają nasi klienci.

ODDZIAŁ W NIEMCZECH
Albert-Einstein-Ring 17, 22761 Hamburg

ODDZIAŁ W POLSCE
ul. Zakładowa 8, 83-400 Kościerzyna

Cookies erleichtern die Bereitstellung unserer Dienste. Mit der Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies verwenden.

Mehr erfahren
Verstanden!